top of page

The_Professor виграє бронзу: огляд 33-го сезону CLA EuroCup з кібербаскетболу

Ще один захоплюючий сезон турніру CLA EuroCup з кібербаскетболу позаду, і 33-й сезон, безумовно, не розчарував! Кожен дивізіон запекло боровся за перемогу. Тож давайте розглянемо фінальну турнірну таблицю.

Перше місце зайняв хорватський чемпіон Scar, здобувши другу перемогу поспіль. kudo_03 з Польщі посів друге місце, поступившись лише 1 очком ФШ у напруженій боротьбі. І третє місце, по праву, посів легендарний гравець українського дивізіону — The_Professor. Сезон за сезоном він продовжує вражати своєю майстерністю, і цей раз не став винятком!

Нагадуємо про те, що відбіркові змагання 34-го сезону CLA EuroCup з кібербаскетболу вже тривають. Слідкуйте за результатами на сайті https://www.cyberarena.live/uk/cla-eurocup